Aksident në Tiranë, makina plagos këmbësorin
Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e Kombinatit në Tiranë.

Një makinë ka përplasur një këmbësor, i cili është transportuarspitalgjendje të rëndë shendetësore.

Policia ka ndaluar shoferin dhe po hetohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Shtuar më 23/01/2020, ora 10:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori