Aksident në Tiranë, autobusi përplaset me murin e lavazhit ( FOTO LAJM)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në rrugën "Tre dëshmorët", Tiranë.

Nga pamejt mësohet se urbani i linjës Yzberisht është përplasur me një mur avazhi në mënyrë që ti shpëtonte përplasjes me një makinë.

Mësohet se nuk ka të lënduar ndërsa një pjesë e mirë e murit të lavazhit ka rënë dhe autobusi është dëmtuar.

Shtuar më 24/05/2019, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori