Aksident në Selanik: Ndërrojnë jetë 3 emigrantë, plagosen 12 të tjerë
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Lagadas, ku si pasojë e përplasjes se dy makinave, janë lënduar 12 emigrantë dhe kanë gjetur vdekjen shoferi trafikant 34-vjeçar si dhe dy emigrantë.

Nga hetimi i policisë se Departamentit dhe i MenaxhimitMigracionitSelanik, u zbulua se trembëdhjetë të huajt që ishin transportuar nga tridhjetë e tre vjeçari shofer, gjeorgjian ishin pa dokumenta qendrimi.

Shtuar më 10/10/2019, ora 15:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori