Aksident në Korçë me disa të plagosur, njëri në gjendje të rëndë
Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në aksin Korçë-Kapshticë.

Sipas të dhënave paraprake, nga ky aksident janë plagosur 4 persona ku njëri prej tyre është në gjëndje kritike për jetën.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Plase ku një furgon është përplasur me një automjet.

Ndërkohë i plagosuri është dërguar me urgjencë drejt spitalit në gjendje të rëndë, ndërsa policia ëhstë në vend ngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2018, ora 13:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori