Aksident në Durrës, i plagosuri ende shtrirë në rrugë
Një aksident i rënde ka ndodhur në zonën e Plepave në Durrës.

I plagosuri vazhdon të jetë i shtrirë në rrugë, nga ku po i jepet dhe ndihma e parë.

Ende nuk bëhen të ditura arsyet e aksidentin dhe identiteti i të plagosurit.

Ambulanca dhe policia ndodhen në vendngjarje.
Shtuar më 06/06/2020, ora 19:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori