Aksident në aksin Milot-Mamurras, plagoset rëndë çifti i bashkëshortëve
Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Milot-Mamurras.

Si pasojë, një çift bashkëshortësh kanë mbetur të plagosur.

aksident janë përfshirë dy automjete, një mjet tip “Benz” dhe “Volksëagen”, ndërsa mësohet se gjendja e personave të plagosur është e rëndë, dhe çifti është duke u transportuar për në spitalin e traumës në Tiranë.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e aksidentit.
Shtuar më 15/12/2019, ora 17:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori