Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, një i plagosur
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në afërsi të qytetit të Librazhdit.

Nga aksidenti i ndodhuraksin Elbasan-Librazhd, ka mbetur një person i lënduar cili ishte drejtuesi i kamionit.

Si pasojë e aksidentit, ky aks rrugor është bllokuar. Ndërkohë në vendngjarje kanë shkuar menjëherë ambulanca dhe forcat e policisë për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes.

Nuk bëhet ende e ditur shkalla e plagosjes së shoferit të kamionit.
Shtuar më 15/10/2017, ora 19:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori