Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, dërgohet në spital një person
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Elbasan-Librazhd në vendin e quajtur “Kthesa e Murrashit”.

Mësohet se një person ka mbetur i plagosur dhe po mjekohet në spitalin e Librazhdit.

Policia ka mbërriturvendine ngjarjes dhe paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia e madhe e mjetit dhe lagështira.
Shtuar më 23/09/2020, ora 10:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori