Aksident me të plagosur në Fushë-Krujë, përplasen “gjigantët”
Pëlqej
2 trailera janë përplasur me njëri tjetrin dhe pastaj me një makinë të vogël në Fushë -Krujë.

Nga informacionet e deritanishme raportohet të ketë dy të plagosur.

Mesohet se traileri me targa kosoavre ka goditur trailerin me targa shqiptare, dhe ky i fundit është përplasur me makinen e vogel.

Ndërkohë policia ka mbërritu në vendngjarje. /albeu.com.
Shtuar më 24/04/2018, ora 18:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori