Aksident i rëndë në Greqi, digjen 11 refugjatë brenda kamionit (FOTO LAJM)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, teksa një kamion ka marrë flakë pas përplasjes me një mjet tjetër.

Sipas te dhenave te para, ngjarja ka ndodhur ne Greqinë veriore, pas orës 5 të mëngjesit të sotem pranë qytetit të Kavallës.

Makina, e cila ishte drejtuar në qytetin e Selanikut, u përplas me një kamion që shkonte në drejtim të kundërt dhe shpërtheu në flakë.

Brenda në kamion ndodheshin të fshehur 11 refugjatë të cilët nuk mundwn tw dilnin dotw jashtw.. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2018, ora 11:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori