E FUNDIT/ Helmoi vjehrrën me fotoksinë, gjykata jep vendimin për Marjana Çmetën
Aksident i rëndë në Greqi, ndërron jetë shqiptari (FOTO LAJM)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së martës në Greqi, ku si pasojë ka ndërruar jetë një shqiiptar ndërkohë që një tjetër është në gjendje të rëndë.

Ngjarja ka ndodhur në Malame, rreth orës 11:00 në autostradën e vjetër Chania -Kissamos.

Dy miqtë, konkretisht 31 dhe 34 vjeç nga Shqipëria, ishin duke udhëtuar me motorr, teksa mjeti doli nga rruga, shkruajnë mediat greke.

31 vjeçari gjeti ka ndërruar jetë në vend, ndersa 34 vjeçari mbeti i plagosur rëndë.

Ai është transportuar menjëherë në spital ku dhe i është prerë njëra këmbë.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të fundit tragjik.Shtuar më 23/10/2019, ora 15:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori