Aksident i rëndë që në pikë të mëngjesit, përplaset për vdekje kalimtarja
Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Reps të Mirditës, ku një makinë ka përplasur për vdekje shtetasen D.R..

Policia ben me dije se makina me drejtues shtetasin B.R. është banues në Kosovë.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi
Lezhë/Informacion paraprak

Sot,rreth orës 07:30 ,në fshatin Reps,Mirditë, mjeti me drejtues shtetasin B.R.,banues Kosovë, ka aksidentuar shtetasen këmbësorë D.R.,e cila ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 26/08/2020, ora 08:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori