Aksident i rëndë në Tiranë, humb jetën këmbësori
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë.

Një automjet ka përplasur një këmbësor i cili fatkeqsisht ka humbur jetën.

“Në rrugën ‘28 nëntori’ mjeti me targë TR9313M ka aksidentuar me pasojë vdekje një këmbësor ende të paidentifikuar.

Me drejtuesen e mjetit po kryhen veprimet e mëtejshme proceduriale dhe po punohet për identifikimin e këmbësorit”, njoftoi Policia. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2018, ora 20:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori