Aksident i rëndë ne Peqin, ka të plagosur
Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në fshatin Sinaballaj, të Peqinit. Mësohet se një automjet ka goditur një karrocë. Karrocieri është transportuar menjëherë në spitalin e Durrësit dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Shkaqet e aksidentit nuk dihet ende, ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për t’i zbardhur ato.
Shtuar më 06/08/2019, ora 22:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori