Aksident i rëndë në mbikalimin në Rinas, kamionçina del nga rruga

Pëlqej
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme sapo kalon mbikalimin e Rinasit, në aksin Kashar-Rinas.

Mësohet se një kamioncinë është përplasur me një autoveturë, ndërkohë që ka edhe të plagosur.

Fotografitë janë dërguar nga dëshmitarët në numrin e redaksisë së Albeu.com 0672222204.

Sic shihet edhe nnë pamje kamioncina nga forca e përplasjes ka dalë jashtë rruge dhe është rrëzuar në fushën ngjitur. /albeu.com/

Shtuar më 14/06/2018, ora 17:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori