Aksident i rëndë në Kurbin, dy të plagosur
Një tjetër aksident ka ndodhur mbëmjen e sotme.

Sipas inforcmaioneve paraprake, aksidenti ka ndodhur në rrethin e Kurbinit, ku një makina ka dalë nga rruga.

Sipas policisë mësohet se aksidenti ka ndodhur rreth orës 14:30, në zonën e Mamurrasit ku drejtuesi ka humbur kontrollin e mjetit me të cilin dhe për pasojë është përplasur me një shtyllë.

Nga aksidenti ka mbetur një 21-vjeçar, me inicialet L.D, banues në Lezhë dhe shtetasi A.K, 37 vjeç, banues në Kurbin, të cilët kanë qenë të dy në mjet.

Dy të plagosurit, janë derguar në spital dhe ndodhen nën kujdesin mjekësor. Ende nuk dihet po policia dhe grupi hetimor , po kryejnë veprimet në vendngjarje për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2019, ora 18:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori