E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
Aksident i rëndë në Fier, makina humb kontrollin dhe bie në kanal
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në orët e pasdites në aksin rrugor Varibob-Fier.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur pasi drejtuesi i një automjeti ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje ku po hetohet për shkaqet e humbjes së kontrollit nga shoferi. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 19:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori