Aksident i frikshëm në Korçë, dy të plagosur
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës.

Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur dy persona ndërkohë që ngjarja ka ndodhur në rrugën Korçë-Voskopojë.

Paraprakisht bëhet me dije se një makinë është përplasur me një motor dhe për pasojë dy personat që po udhëtonin me motor kanë mbetur të plagosur.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet. /albeu.com/
Shtuar më 08/06/2018, ora 22:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori