Aksident i frikshëm në Kamzë, 2 të plagosur
Pëlqej
Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur në Kamzë, ku dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin.

Një makinë e markësOpel” ka hyrë në një kryqëzim dhe është marrë përpara nga një mjet i markës “Range Rover”.

Mësohet nga të dhënat paraprake se dy pasagjerë që ndodheshin në mjetin tip “Opel” janë në gjendje të rëndë. Dëshmitarët shprehen se dy personat kanë lidhje mes tyre, ku njëri është daja dhe tjetri nipi sipas BW.
Shtuar më 21/10/2017, ora 22:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori