Aksident i frikshëm në Fushë Prezë, kamioni merr zvarrë automjetin (FOTO LAJM)

Një aksident i frikshëm mësohet të ketë ndodhur në zonën e Fushë-Prezës.

Siç duket nga pamjet e publikuara, shihet se në aksident janë përfshirë dy automjete, një kamion tip "Scania" dhe një veturë tip "VolsWagen".

Nga të dhënat e para thuhet se "VolsWagen" i ka preprë rrugën kamionit dhe si pasojë e shpejtësis ka qënë e pamundur shmangia e aksidentit shkruan JOQ.

Nuk dihet nëse ka të lënduar si pasojë e këtij aksidenti, ndërsa lehtësisht dallohen dëmet e shkaktuara në autoveturë. /albeu.com/

Shtuar më 09/11/2018, ora 14:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori