AK: Grisni formularët, mos u regjistroni
Pak orë pasi ka filluar regjistrimi i popullsisë dhe banesave në vendin tonë Aleanca Kuq e Zi ka bërë sërish thirrje qytetarëve që të grisin formularët. Kuq e Zi thekson se INSTAT shkeli vendimin e Gjykatës Kushtetuese për kombësinë dhe deputetët nuk pranuan faktin e mbledhjes së 40 mijë firmave nga ana e tyre.

Aleanca kuq e Zi ritheksoi dhe një herë se feja dhe kombësia duhet të hiqen nga formulari. /albeu.com/


Shtuar më 01/10/2011, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori