"Ahmetaj-Ramës: Vetë deshe, mbaje tani" (FOTO LAJM)

Karikaturisti Bujar Kapexhiu, ditën e sotme ka realizuar një karikaturë ku në të shfaq Edi Ramën dhe ministrin e shkakruar të Financave, Arben Ahmetaj.

Sipër Ramës duket një thes që shkruan 83% borxhë. Pas largimit, Ahmetajt duket se e ka lënë qeverinë me një borxh prej 83%.

Këtë gjë ka ironizuar sot edhe karikaturisti Bujar Kapexhiu.

Për më tepër ju ftojmë të shihni foton e mësipërme. /albeu.com/


Shtuar më 07/01/2019, ora 16:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori