A u financuan nga rusët? KQZ publikon shpenzimet e PD-së

Pëlqej
KQZ ka publikuar raportin e plotë financiar të Partisë Demokratike.

Sipas raportit në fjalë kujanë të përpiluara të gjitha shpenzimet dhe zërat e tyre përkatës në të gjithë buxhetin e harxhuar, burimet e të ardhurave për Partinë Demokratike, vijnë nga anëtarësia që kapin një vlerë të konsiderueshme, të ardhura nga buxheti i shteti dhe nga donacione të ndryshe jashtë partie.

RAPORTI I PLOTË

Nga raporti zbulohet edhe shifra e deklaruar nga PD e shpenzuar për konsulenca prej rreth 31.2 milionë lekë.

Sipas këtij raporti në zërin “Shërbime të tjera” thuhet se për shërbime dhe konsulenca janë shpenzuar 31.264.480. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2018, ora 19:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori