A mund të ndryshohet sistemi TIMS me Photoshop? Demokrati thumbon Ballën

Pëlqej
Deputeti demokrat Ervin Salianji ka thumbuar keq deputetin socialst Taulant Balla.

“Duke u përgatitur për në gjykatë. A mund të ndryshohet sistemi TIMS me Photoshop”.

Bashkë me këtë postim në Facebook, publikon edhe një fotografi, ku thuhet se të dy kanë bërë 57 udhëtime së bashku.

Salianji akuzoi Ballën se ksihte bërë udhëtime me me Edmond Begon, të dënuar më parë për trafik droge.

Kryetari i Grupit të PS-së, Taulant Balla i ka quajtur shpifje akuzat e deputetit të PD-së dhe e paralajmëroi se do ta padisë.
Shtuar më 15/10/2018, ora 19:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori