A ka Balili video hot të kryeministrit dhe zyrtarëve të lartë? Paralajmërimi i fortë i gazetarit
Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka zhvilluar një intervistë ekskluzive me Kelmend Balilin, të shumëkërkuarin e drejtësisë e quajtur ndryshe si “Eskobari i Ballkanit”.

I ftuar në studion e emisionit “Opinion”, teksa dha detaje nga vetëdorëzimi i Balilit, Hoxha u pyet nga Blendi Fevziu nëse e kishte pyetur Balilin nëse kishte video për të cilat shesh herë opozita ka akuzuar kryeministrin Edi Rama dhe ministrat e tij.

Artan Hoxha u shpreh se e kishte pyetur edhe për këtë çështje, ndërsa shtoi se nesër do të ketë një përgjigje konkrete për këtë.

Kujtojmë se Kelmend Balili u dorëzuar pas 2 vite e 8 muajsh kërkime.
Shtuar më 16/01/2019, ora 08:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori