A është larguar Lil Koli nga OTR? Mes Londrës reperi ka hyrë fuqishëm me studion e re (VIDEO)Pyetja që fansat e kanë bërë më shpesh kohët e fundit nëse Lil Koli është larguar nga grupi OTR dhe se gjerat ndoshta ishin ftohur.

Në fakt Lil Koli nuk është larguar nga grupi. Ai vijon të ketë follow ne Instagram liderin e grupit, Noizy dhe Varrosin, shkruan Albeu.com.

Por së fundi reperi i cili jeton në Londër ka hapur një cikël të ri në jetën e tij.

Ai ka ngritur studion e tij të re muzikore në Londër, "𝙉𝙚𝙬 𝙒𝙖𝙫𝙚 𝙍𝙚𝙘𝙤𝙧𝙙𝙨" ku promovon talente të rinj në muzikë.

Ai ka ka promovuar dy talente në muzikë si S3VI dhe Franklin.

Gjatë verës ata publikuan disa këngë së bashku ku Lil Koli ishte protagonist kryesor.

Për më shumë shikoni videot muzikore ku Lil Koli tashmë është rikthyer fuqishëm në muzikë. /albeu.com/

Shtuar më 26/10/2020, ora 22:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori