A është Çili peshku i madh? Meta reagon për ndalimin e analistit
Presidenti Meta në konferencën e tij për shtyp është pyetur nëse do të konsiderohet ky i fundit është peshku i madh.

"Secili që ka probleme me ligjin duhet të përballet përpara organeve të drejtësisë pavarësisht në situanë ku ndodhemi.

Nuk do të habitesha sikur nesër të dëgjoni se Fatos Lubonja dhe Artur Zheji u arrestuan se dyshohet se organizojnë CAMORRAN për shkak se kanë lidhje me Italinë.

Nuk do të habitesha nëse do të dëgjoja se pranë presidencës u ndaluan dy persona me koronavirus. Alerti është diku tjetër për të krijuar ngjarje dhe fokuse që duan të krijojnë", u shpreh Meta.


Shtuar më 29/02/2020, ora 13:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori