80% të votave u numëruan, Kurti dhe Osmani në konferencë
Kandidatja për presidente, Vjosa Osmani dhe kandidati për kryeministër nga Vetëvendosje, Albin Kurti pas pak pritet të dalin në konferencë për media.

Osmani tashmë ka arritur në selinë e Lëvizjes Vetëvendosje aty ku pritet të mbahet konferenca për shtyp.

Kjo konferencë është thirrur pas numërimit të më shumë se gjysmave të votave të rregullta nga KQZ’ja. VV’ja po prin në shumicën e komunave të Kosovës.

Shtuar më 14/02/2021, ora 23:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori