8 "killerat" më të kërkuar të Vlorës, policia jep alarmin: Me rrezikshmëri të lartë (FOTO LAJM)

Policia e Shtetit ka publikuar emrat dhe fotot e 8 personave më të kërkuar në Vlorë, të cilët i konsideron si persona me rrëzikshmëri tepër të madhe.


“Persona në kërkim me rrezikshmëri të lartë, të dënuar me burgim të përjetshem, dhe me 25 vjet burg”- njofton policia, teksa bën publik skedat më të dhënat për personat që ndërkohë vazhdojnë të jenë në kërkim nga polcia. /albeu.com/Shtuar më 14/11/2018, ora 09:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori