"7 her 7 janë 42", Rama publikon videon nga Tik-Toku (VIDEO)
Fiksimi i momentit për të rinjtë në botë por edhe në Shqipëri është rrjeti social Tik Toku.

Mesa duket efekti i këtij rrjeti social ka prekur edhe kryeministrin.

Ai ka publikuar në Instagram një video Tik-Toku, ku një vajzë e re imiton Lulzim Bashën, kur fliste nga foltorja e kuvendit dhe ngatërronte shifrat.

Imitimi është i një vajze të re, të cilën Kryeministri e quan ‘artiste’.


Shtuar më 23/05/2020, ora 14:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori