6 mënyra të thjeshta si të eleminoni kockën e këmbës pa operacion (FOTO LAJM)

Ecni zbathur
Gjysma e të rriturve janë të familjarizuar me kockën e gishtit të madh të këmbës e quajtur, Bunion.

Përgjithsisht ai është më i përhapurt te gratë të cilat i bezdis jasht mase në zgjedhjen e këpucëve por gjithashtu dhe dhimbje herë pas here, shkruan Albeu.com.

Operimi nuk është e vetmja mënyrë për të eleminuar bunionin, disa mënyrathjeshta që mund ti praktikoni në shtëpi kanë rezultat.

Ndiqni fotogalerinë e mësipërme./albeu.com/
Shtuar më 08/09/2020, ora 09:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori