53 vjeçari ngacmon s*ksualisht të miturën në Bulqizë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bulqizë pasi një burrë ka ngacmuar seksualisht me një të vajzë të mitur.

Sipas policisë, është arrestuar shtetasi B.L., 53 vjeç, banues në Bulqizë, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur 14 vjeçe.

Njoftimi i policisë:

Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Bulqizë, u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit në kërkim, B.L., 53 vjeç, banues në Bulqizë, pasi dyshohet se ka ngacmuar s*ksualisht një shtetase të mitur 14 vjeçe.

Materialet procedurale u referuan në Prokurorinë Pranë Gjykatës së Shkallës Parë Dibër për veprën penale “Ngacmim s.eksual”.
Shtuar më 16/10/2020, ora 12:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori