500 kg drogë në Tepelenë, kush është i arrestuari që alarmoi policinë
Pëlqej
500 kg kanabis janë sekuestruar mbrëmjen e sotme në Tepelenë, dhe një person ka përfunduar në pranga.

Nga informacionet paraprake, mësohet se i arrestuari quhet Zeman Kordha.

Kanabisi u gjet në Fushë-kodër, pak kilometra larg Memaliajt.

Deri më tani nuk janë bërë të ditura detaje nga operacioni në fjalë, ndërkohë që policia pritet të japë deklarata zyrtare. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2018, ora 23:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori