50 vjeç, por Jennifer Lopez shpërthen me bikini (FOTO LAJM)

50-vjeçe por as që do t’ja dijë. Jennifer Lopez përshëndet verën duke pozuar me një mikro-bikini që përveçse po bën xhiron e botës, tregon më së miri format e saj perfekte.

Fotot e reja kanë marrë miliona pëlqime në Instagram ndërsa këngëtaren e presin projekte të reja.

Ylli amerikan do të prezantojë së shpejti dy hitet e reja “Pa ti” dhe “Lonely”, që janë bashkëpunim me këngëtarin kolumbian, Maluma.
Shtuar më 23/09/2020, ora 16:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori