MAQEDONI/ 32 viktima dhe 820 raste me Covid-19 në 24 orët e fundit
Në 24 orët e fundit janë kryer 2 019 teste dhe prej tyre 820 kanë rezultuar pozitivë me koronavirus, ose 41 per qind e testeve të kryera.

Po ashtu në 24 orët e fundit kanë humbur jetën edhe 32 pacientë, ndersa janë shëruar 895 persona.

Shtuar më 29/11/2020, ora 20:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori