"300 të rinj të PD-së do ndalojnë dhunën", mesazh i fortë e FRPD-së
Ditën e sotme mijëra protestues të thirrur nga opozita pritet të tubohen kunder qeverisë.

Edhe pse opinionistë të shumtë kanë deklaruar se në këtë protestë pritet të ketë dhunë, nga ana tjetër të rinjtë e PD-së kanë deklaruar se ata nuk do të lejojnë të ushtrohet një gjë e tillë.

"Janë 300 protestues me shirit të bardhë në krhaë që do vendosen përballë policisë për ti thënën qytetarëve se këtu ëhstë pika finale e protestës dhe nuk do të lejohet të ushtorhet dhunë"- ka deklarua një pjestarë i FRPD-së. /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2019, ora 10:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori