3 viktima për 1 gardh: Mbyllet dera e shtëpisë në Mat
Një ngjarje tragjike ka ndodhur pak ditë më parë në fshatin Xibër të Klosit, ku vëllai vrau vëllain dhe nipin.

Sali Dakuci vrau vëllain e tij, Kujtim Dakucin dhe djalin e tij të fundit, Flogert Dakuci 19-vjeç. Pas vrasjes së vëllait dhe nipit, Sali Dakuci vrau edhe veten.

Bëhet me dije se babai i dy vëllezëve Dakuci ka mbyllur derën e shtëpisë. Të tronditur nga dhimbja e madhe dhe të pamundur të jetojnë vetëm të moshuarit e kësaj familjeje kanë vendosur të shkojnë te vajza e tyre, që është e martuar në këtë Njësi Administrative.

Bashkëshortja e autorit të krimit, Sali Dakucit është kthyer tek prindërit e saj, ashtu si dhe kunata e saj, e cila ka ardhur te prindërit në Tiranë.


Shtuar më 04/10/2019, ora 16:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori