MAQEDONI/ 20 viktima dhe 515 raste të reja me koronavirus
Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 1 293 teste dhe prej tyre 515 kane rezultaur pozitiv.

Po ashtu në 24 orët e fundit janë regjistruar 20 viktima.

Instituti i Shëndetit Publik njofton se në 24 orët e fundit janë shëruar edhe 1 194 persona.
Shtuar më 09/11/2020, ora 20:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori