2 gra dhe 7 fëmijë, shqiptari nga Peshkopia tregon sekretet
Kjo është historia e pazakontë e Iliaz Laskaj nga Peshkopia, i cili në vitin 2001 Iliazi u martua me Anifën, por në vitin 2005 ai lidhi një kurorë të dytë me Manushaqen. Iliazi ka 7 fëmijë dhe pret që sëshpejti të bëhet baba për herë të 8.

Në emisionin “ Shqipëria Live” janë të ftuar Iljasibashku me dy gratë e tij.

Prej 13 vitesh Iljasi jeton me by bashkëshorte dhe ka rrëfyer momentin sesi ka shkuar me gruan e tij të parë për t’i kërkuar dorën gruas së dytë.

“ Kam shkuar së bashku me Anifen për t’i kërkuar dorën tek prindërit e saj, Manushaqes”, u shpreh Iljasi.

Gjithashtu për këtë moment ka folur edhe Manushaqja dhe sesi e kanë pritur prindërit e saj faktin që burr i saj i ardhshëm kishte edhe një grua tjetër.

“ Kur ka ardh Anifja me iljasin në shtëpinë time tek prindërit e mi, i pritën shumë mirë. Prindërit e kishin të vështirë në fillim, por më pas e pranuan pasi unë rashë në dashuri me Iljasin dhe e mora”, tha Manushaqja

Gjithashtu Manushaqja ka theksuar se e ka pranuar fatin e saj dhe se është e lumtur me bashkëshortin e saj dhe me Anifen.
Shtuar më 23/09/2020, ora 13:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori