17 vite më parë, si dukej Adriana Matoshi para famës (FOTO LAJM)

Adriana Matoshi është një ndër aktorët më të njohura shqiptare, e cila ka arritur të rrëmbejë një sërë çmimesh në festivale brenda dhe jashtë vendit. Aktorja ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave kohët e fundit, pasi konfirmoi lidhjen me futbollistin 21-vjeçar Keith Groeneveld.

Aktorja është kritikuar shumë për shkak të diferencës së moshës me të futbollistin, por gjithashtu një tjetër problem që ka nxjerrë në lidhja e saj është dhe racizmi. Në një fotografi që publikoi Adriana shkruante:

”Më të fortë së bashku”, ku dukej si një përgjigje ndaj kritikave që ka marrë pas zyrtarizimit të lidhjes.

Ndërkohë, së fundmi aktorja është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një fotografi para 17 vitesh. Matoshi shfaqet krah mikeshave të saj të ngushta. “Para 17 vitesh kur ishim të lumtura.”, ka shkruar aktorja krahas fotos.
Shtuar më 14/11/2020, ora 13:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori