16 vite martesë, Arbana Osmani ndahet nga bashkëshorti (FOTO LAJM)

16 vite të martuar, Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj Ardit Kero kanë vendosur të ndahen.

Prej disa muajsh ata kanë pasur probleme në çift dhe bëhet e ditur se ata po shkojnë drejt divorcit.

Moderatorja Arbana Osmani ka qenë gjithnjë e rezervuar sa i përket jetës private dhe ka arritur të mbrojë me fanatizëm familjen, duke pasur nga ana tjetër një karrierë shumë të suksesshme në televizionin “Top Channel” shkruan iconstyle.

Dyshja ka edhe një djalë që quhet Jon, që këtë mars mbush 4 vjeç por mesa duket ky rrugëtim i tyre do të ndahet në mes. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 10:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori