“15 mijë euro në muaj, Klement Balili mbrohej nga Shefi i Krimeve në Sarandë”
Ish-kryeministri, Sali Berisha ka denoncuar në Facebook se Klement Balili mbrohej me urdhër të shefit të krimeve në Sarandë, Gentian Selmani, që sipas tij është edhe mik me Drejtorin e Policisë së Shtetit, Ardi Veliun.

Kjo mbrojtje sipas Berishës kushtonte 15 mijë euro në muaj.

Balili mbrohej me urdher nga lartMbrojtja i kushtonte 15 mije euro ne muaj!Lexoni mesazhin. sb

Prsh Doktor

Jam oficer policie ne komisariatin e Sarandes.Dua the sqaroj se balili mbrohej me urdher nga lart nga shefi I krimeve te sarandes Gentian Selami I cili eshte mik I ngusht I Ardi Veliut.Tani qe Balili I Redhill on gjerat dhe vendosi vet te dorzohej po gent selami ju lut kelit qe ti bente ndere ardit te famshem te vinte ta merte ai dhe me kete te forconte pozitat.Dua tju beje me dije se mbrojtja kushtonte 15 mij euro ne muaj dhe leket shkonte I merte Genti tek restoranti I kelit me Butrint.”, thuhet në mesazhin e Berishës. /albeu.com.
Shtuar më 17/01/2019, ora 19:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori