14 rastet me COVID-19 në Elbasan, 4 prej tyre janë mësues
Sot në Elbasan janë regjistruar 14 raste të reja me Covid-19.

14 rastet e shënuara, 4 janë mësues, një në bashkinë Cërrik, dy në shkollën e mesme pedagogjike “Luigj Gurakuqi” dhe tjera në shkollën “Naim Frashëri”.

Mësuesit që rezultuan pozitivë janë karantinuar, ndërsa pritet që t’u bëhet tamponi personave të kontaktit për të zbuluar nëse janë infektuar.


Shtuar më 18/10/2020, ora 16:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori