13 vjet më parë, Vesa Luma kujton me nostalgji performancën në pavarësinë e Kosovës (FOTO LAJM)

Vesa Luma ka kujtuar një nga momentet më të veçanta të karrierës së saj.

Artistja, përmes postimit të fundit ka uruar Ditën e Pavarësisë, ndërsa kujtoi momentin kur performoi për 17 shkurt.

Ajo ndihet me fat që këndoi në Ditën e shpalljes së Pavarësisë dhe thekson faktin se në atë acar e ngrohnin ndjenjat e përziera.

“Urime Pavaresine ! Ti po rritesh shpejt.. ndersa une kurre nuk do ta harroj ate emocion te asaj dite!
Kisha fatin te kendoj ne ate nate te ftofte e me acar- por ngrohtesia ,e pesha e ndjenjave te perziera ,te qenurit pjese e historise tejkaloi cdo gje!

Une bija jote ,uroj qe ky shpirt rinor i flakte qe i ben balle cdo lufte te te mbaj te re e te fresket pergjithmone!

Shtuar më 17/02/2021, ora 12:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori