11 vjeçarja "hidhet në erë" nga makina, shpëton mrekullisht (VIDEO)
Një vajzë 11-vjeçare ka shpëtuar mrekullisht pasi një makinë e fluturoi në ajër, teksa po kalonte rrugën.

Policia bëri publike pamjet që tregonin incidentin, ndërkohë që prindërit e saj kërkuan të vihet rëndësia e mësimit për sigurinë në rrugë.

Gjatë videos me një minutë, policia tha se 120 fëmijë vrapojnë në zonën e tyre çdo vit. Shoferi, i cili vuri re vajzën në momentin e fundit, u përpoq të manovrojë, por fatmirësisht nuk ishte me shume shpejtësi.

Vajza kërceu mbi makinë për rreth 20 minuta dhe u hodh në ajër.
Shtuar më 31/07/2020, ora 11:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori