10 TON DROGË/ Dalin detaje tronditëse nga super aksioni në Vlorë
Aksioni për kapjen e një sasia të madhe lëndë narkotike sonte në Babicë të Vlorës nuk ishte aspak i rastësishëm.

Mësohet se Prokuroria e Krimeve të Rënda kishte nisur hetimet prej më shumë se një viti për këtë rast duke e finalizuar me kapjen e kësaj sasie droge rekord dhe arrestimin e disa personave. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2017, ora 23:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori