Zaho në krahët e vëllait të madh, zbulohen fotot (FOTO LAJM)

Teksa ka folur për një të përditshme shqiptare, pak pas lindjes së Zahos, Greg Rama, djali i madh i kryeministrit të Shqipërisë, i ka uruar vëllait të rritet i shëndetshëm.

"Miks ndjenjash dhe kujtimesh. Jam i emocionuar. Është edhe për jetën time një status i ri. Kam një vëlla tani. E ka edhe Rea. Jemi një familje më e madhe”, ka thënë ai.

Ndonëse fare i vogël, Zaho i'a ka kthyer dashurinë vëllait të madh, duke i'a shtrënguar Gregut gishtin me të dyja duart e vogla. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 15:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori