Sekuestrohen 80 kg drogë me destinacion Italinë
Mbrëmjen e djeshme, policia ka sekuestruar një sasi të konsiderueshme lënde narkotike, e cila kishte destinacion Italinë.

Policia kufitare ka sekuestruar në port 80 kilogram kanabis sativa. Lënda narkotike u gjet në një furgon dhe do të transportohej në traget, për në drejtim të Italisë.

Lënda narkotike ishte fshehur në dyshemenë e furgonit me targa CF153JE, ndërsa tashmë është bërë e mundur ndalimi i drejtuesit të furgonit, Rystem Xhepi nga Librazhdi. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 09:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori