Rama vlerëson punën e Brisida Shehajt: Një bravo e madhe!
Kryeministri Rama ka vlerësuar punën e bërë nga Drejtoria e Tatimeve, lidhur me raportin e përmuajshëm të nxjerrë nga ky institucion, ku gjatë muajit korrik, janë mbledhur 16 miliardë lekë.

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Rama shpreh vlerësimin për punën e Brisida Shehajt dhe inspektorëve tatimorë, për vlerën historike në 23 vitet e fundit.

“Një bravo e madhe me respekt e mirënjohje për perkushtimin Brisida Shehajt e skuadrës se saj, për arritjet shembullore”, shkruan Rama. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2014, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori