Koha për një 'selfie' nga Rama, përcjell Ilirianin dhe uron Ermonelën
Kryeministrit, nuk kishte si ti shpëtonte edhe realizimi i një 'selfie' me Celibashin, pas konferencës për shtyp.

Ai menjëherë këtë foto e ka ndarë me të gjithë miqtë e tij, në rrjetet sociale.

Pak momente pas dorëheqjes së Ministrit të Shtetit, Ilirian Celibashi, kreu i Qeverisë Edi Rama, ka shkrepur foton e fundit me Celibashin dhe të parën me ministren e re, Ermonela Felaj.

Bashkangjitur fotos ai ka shkruar: "Falenderime per kontributin e Ilirianit. I uroj çdo të mirë në jetë, besim në aftesitë e Ermonelës për detyrën e re". /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2014, ora 13:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori